“MISJA RODZINKA” Harriet Green i Johna-Paula Flintoffa, czyli antidotum na “monitorki”, plus audycja radiowa

życie i pasje

Odsłony: 2518

Flintoff-Green_MisjaRodzinka_m“…Jeśli dowiadujemy się, że rośnie liczba rodzin, gdzie dziecku, które ma paręnaście miesięcy daje się tablet zamiast przytulanki do łóżeczka… To wszystko oznacza, że w wielu rodzinach niestety rozkrzewia się coraz bardziej filozofia „a daj ty mnie święty spokój”. Ludzie, którzy tak myślą, oczywiście są kochającymi rodzicami, ale mają tyle swoich spraw i tyle różnych rzeczy na głowie, że w tej codziennej gonitwie nie znajdują zapału, żeby być razem z dziećmi. Można się wyręczyć tabletem, no to czemu nie. Kiedyś był tylko telewizor jako niania zastępcza, a teraz nasze możliwości są znacznie większe, nawet w podróży, w ostateczności można dać dziecku smartfon i będzie się nim zajmować…”

Zastanawiasz się, jakie tajemnice skrywa dziadek ze strony matki? Myślisz czasem o wstydliwej miłości ciotecznej prababki, na którą wszyscy spuszczają zasłonę milczenia? Chciałbyś wiedzieć, jak rozpoczął się ognisty romans rodziców? A może bezskutecznie próbujesz odnaleźć smak powideł ze śliwek robionych przez babcię?

Ta książka pomoże ci odkryć rodzinne tajemnice i zbudować niezwykły album, pamiętnik rodu, który z pewnością stanie się kiedyś niebanalnym źródłem historycznym i skarbnicą wspomnień o przodkach dla przyszłych pokoleń. Podejmij wyzwanie, zbierz rodzinną drużynę i razem wypełnijcie treścią karty tej niezwykłej księgi przygotowanej przez Harriet Green i Johna-Paula Flintoffa.

Uwaga! Będziecie musieli zamienić się w historyków, detektywów, degustatorów, kiperów i antropologów. Nie unikniecie rysowania, wklejania, pisania, malowania, śledzenia, kopania w przeszłości i – tego co najlepsze – rodzinnych pogaduch!

Podejmijcie misję „rodzinka” i stwórzcie własną księgę rodu………………… (tu wpisz swoje nazwisko).

A teraz niespodzianka. Oprócz wieści, nasz SZPIEG W KSIĘGARNI donosi także materiał radiowy, a w nim bardzo interesująca rozmowa z sympatyczną panią psycholog, dr Aleksandrą Piotrowską.

Zapraszam do słuchania. Wystarczy kliknąć w okładkę.

Flintoff-Green_MisjaRodzinka_m

z materiałów prasowych Wydawnictwa Literackiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *