O nas

Hits: 2572

Witaj, Drogi czytelniku 🙂

Jeśli już otworzyłeś tę zakładkę to pozwól, że opowiem Ci w kilku zdaniach o tym, skąd wziął się pomysł na magazyn o życiu i pasjach.

W XXI wieku czas biegnie bardzo szybko, a my razem z nim.  Pracujemy na wysokich obrotach, wychowujemy małe dzieci, gonimy za awansami, ambicjami, bonusami itd…

Ale kiedy stanie motor napędzający nasze życie, bo stracimy pracę, partnera, dzieci się usamodzielnią na tyle, że będą samowystarczalne, zrobi nam się w życiu pusto, cicho i bez sensu.

To są momenty krytyczne, w których zadajemy sobie pytanie, jaką wartość ma nasze życie.
Są osoby, które po chwili kryzysu odnajdują się w nowych okolicznościach. Ale są też takie, dla których czas się rozciągnął, dni stały się szare, a życie bez sensu.

Nieocenioną rolę mają najbliżsi, przyjaciele. Predyspozycje psychiczne także mają wielkie znaczenie. Ale jest jeszcze jeden czynnik,  bez którego trudniej wyjść z impasu – pasja.

Pasja, która niejedno ma imię i niejeden, że tak się wyrażę, rozmiar.  Może być to spektakularne zdobywanie ośmiotysięczników, pływanie na desce, ale może to być tworzenie dzieł sztuki szydełkiem, zbieranie monet, pielęgnowanie ogrodu, czy stworzenie z domu miejsca najpiękniejszego na świecie.

Bez względu na to, jaka jest nasza pasja, nie pozwala ona człowiekowi czuć się samotnym i nic niewartym, rozwija jego wyobraźnię i poszerza wiedzę. Oraz najważniejsze – sprawia, że życie staje się piękniejsze.

Na naszych łamach znajdziecie przykłady na to właśnie. Pisarze oraz inne osoby znane i lubiane podzielą się z Wami swoimi pasjami. Każda z nich pokaże na własnym przykładzie, że warto znaleźć w sobie potencjał, talent, czy zainteresowanie czymś niezwykłym.

Ale nie tylko oni. Redakcja spośród Was wyławiać będzie ludzi nietuzinkowych i oryginalnych, abyście mogli się przekonać, że każdy, dosłownie każdy ma w sobie moc.

Mamy także świadomość, że siłę człowiekowi daję zwierzę. W dziale „Wierzę w zwierzę” przekonacie się, że obcowanie ze czworonogiem, czy skrzydlastym może być dla człowieka tak samo ważne, jak obcowanie z człowiekiem.

Oczywiście amatorzy literatury także znajdą coś dla siebie. Oprócz recenzji i newsów wydawniczych macie okazję posłuchać opinii na temat książek na naszym vlogu „Obsesyjne czytanie”.

I w końcu, na łamach naszego magazynu znajdziesz również wiele innych artykułów, które pokazują jak wiele jest interesujących aspektów życia oraz jak można to nasze życie sobie ułatwić.  W ‘Życiu i pasji” najdziecie więc  też przepisy oraz porady.

Mam nadzieję, że czytając nasz magazyn przyjemnie spędzisz czas i wrócisz tu jeszcze z chęcią poznania nowych ludzi i ich pasji.

Pozdrawiam Cię i życzę miłego dnia

                                                redaktor naczelna Klaudia Maksa

REDAKCJA:

redaktor naczelna: Klaudia Maksa
kontakt: redakcja@zycieipasje.net

z-ca redaktor naczelnej: Agnieszka Grabowska
kontakt: a.grabowska@zycieipasje.net

koordynatorzy działów:

dział PASJE – Marta Korycka
kontakt: martakorycka@zycieipasje.net

dział PODRÓŻE – Danuta Baranowska
kontakt: redakcja@zycieipasje.net

dział LITERATURA – Agnieszka Grabowska
kontakt: a.grabowska@zycieipasje.net

dział DZECKO – Klaudia Maksa
kontakt: redakcja@zycieipasje.net

Kontakt w sprawach promocji i reklamy
promocja@zycieipasje.net

(Visited 2545 times, 1 visits today)

3 Responses to O nas

 1. Ewa Radomska pisze:

  Dzień dobry, dopiero niedawno odkryłam “Życie i pasje”! ŚWIETNE! Chciałabym przesłać Redakcji moją książkę, która została napisana właśnie z … pasji!Zakochałam się w mojej działce, a tym samym życie nabrało nowych barw! Tylko nie mam adresu, zatem proszę gdzie mogę ja przysłać, a nawet przynieść bo mieszkam w Warszawie! Ewa z Bajkowa

  • Klaudia Maksa pisze:

   Dzień dobry. W takich sprawach prosimy o kontakt mailowy (adres podany wyżej). Nie odpowiadamy w komentarzach.K Prosimy w tytule określić charakter zapytania np. promocja,propozycja wywiadu, felieton, reklama a w treści zawrzeć jasno Pani oczekiwania. Pozdrawiamy, redakcja

 2. Marietta pisze:

  Wspaniały magazyn,a reportaże Pani Baranowskiej czytam z zapartym tchem. Wspaniałe pióro autorki przenosi mnie w dalekie tereny,które mogę poczuć i dotknąć tylko zmysłami wyobraźni.Otulają mnie te piękne zapachy terenów ,których nigdy nie zobaczę. Dziękuję za możliwość poznania świata i oderwania się od rzeczywistości,przez te piękne artykuły. Czekam z niecierpliwością na następny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share
Close