SPOSOBY NA PŁASKI BRZUCH – krótki poradnik co jeść, a czego unikać.

porady uroda zdrowie

Odsłony: 3438

belly-2473_1280Kiedy rozmiar talii wymyka się spod kontroli zaczynasz myśleć o ćwiczeniach fizycznych, czy dietach. Jednak czasami wystarczy zastosować kilka przykazań, żeby pokojowo porozumieć się z żołądkiem i nie musieć po kryjomu rozpinać guzik w spódniczce pod luźnym swetrem. Jeśli uważasz, że przyszedł czas na odchudzanie brzucha, skorzystaj z poniższych porad. 

Odchudzanie brzucha – co jeść, a czego unikać?

Płaski brzuch w bardzo dużym stopniu zależy od tego, co jemy. Często stosując skróty myślowe uważamy, że smukłą talię osiągniemy jedynie poprzez stosowanie ścisłej diety. Ale ograniczenia w jedzeniu wcale nie muszą gwarantować sukcesu. Jedz zatem nie tyle mniej, co z głową.

Podziel dzienne menu na nieduże 5-6 posiłków, każdy z porcją owoców lub warzyw.

Zaprzyjaźnij się z jogurtami z żywymi kulturami bakterii, które utrzymują w równowadze florę jelitową. To zapobiegnie nadprodukcji gazów, co nie dopuści do wzdęć i zaparć.

Unikaj mocno solonych potraw, ponieważ zatrzymują wodę w organizmie.

Na pewno nie trzeba nikogo przekonywać, że fasola, groch, bób, kapusta oraz cebula to główni wrogowie cudnej sylwetki. Jeśli zatem planujesz wyjście w eleganckiej, obcisłej sukience staraj się spożywać bardziej lekkostrawne dania.

Nie pij gazowanych napojów. Dwutlenek węgla rozpycha żołądek.

Unikaj ssania karmelków i żucia gumy. Połykasz wtedy sporo powietrza.

Na koniec nie zapominaj o ziołach, które przyśpieszają trawienie i łagodzą wzdęcia. Do potraw dodawaj m.in. majeranek, gorczycę, pieprz. Pij napary z mięty, rumianku, kopru. Jeżeli masz skłonność do wzdęć, przyjmuj preparaty łagodzące, które kupisz w każdej aptece, czy supermarkecie.

Zastosuj powyższe rady, a odchudzanie brzucha będzie łatwiejsze!
A najlepsze kremy ujędrniające w najniższych cenach znajdziesz TUTAJ

Artykuł chroniony prawami autorskimi!

belly-2473_1280
źródło: Pixabay /foto: PublicDomainPictures

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *