FOTOREPORTAŻ Z PODRÓŻY ...

Śladami Bergman i Bogarta Czytaj dalej »

POCZYTAJ MI NA UCHO

Pierwsza noc pod gołym niebem - Dwoje na gigancie, Agata Mańczyk Czytaj dalej »

SZPIEG Z KSIĘGARNI NADAJE:

Milion smutnych atomów, Jagoda Wochlik Czytaj dalej »

WYDAWNICZA OSOBLIWOŚĆ :

NIEWIDZIALNE WIĘZIENIE, Adrian Prościak Czytaj dalej »

LETNE PRZEPSY:

Jak upiec sernik i nie rozpuścić się w kuchni z upału Czytaj dalej »

 

„Czarna Dalia” Jamesa Ellroy’a – poleca Agnieszka Pohl

agaCzarna Dalia to prasowy przydomek Elizabeth Short, urodzonej w Bostonie i zamordowanej brutalnie w Los Angeles w 1947 roku. Jej historia jak i ona sama stały się elementem amerykańskiej kultury masowej. James Ellroy inspirując się tym morderstwem stworzył własną historię, opartą na faktach. Na podstawie tej książki w 2006 roku powstał również film w reżyserii Briana de Palmy.

 

 

 

 

aga

Strona Redaktora: www.biblioteczka.magazynobsesje.pl

Cześć! Mam na imię Agnieszka i jestem obsesjonatką czytania. Kocham czytać, robię to wszędzie gdzie to tylko możliwe!  W łóżku, w wannie, w toalecie czy w autobusie. Uwielbiam czekoladę, kawę i zieloną herbatę. Mam 5-letniego syna, męża (trochę starszego niż syn ;)), dwa koty oraz mnóstwo książek – zarówno tych przeczytanych jak i czekających na to aż się zlituję i je przeczytam. Ale przecież jeszcze trochę pożyję, to na pewno się doczekają na swoją kolej, prawda?
Drogi Czytelniku i Widzu (jeśli oglądasz mnie na YT), jeśli kochasz czytać tak jak ja, to z pewnością znajdziemy wspólny język. Zostań ze mną na dłużej, bo nigdy nie wiesz, co wymyślę. Ja sama nie wiem, ale obiecuję, że nudzić się nie będziesz. Postaram się i dołożę wszelkich starań, żebyśmy mieli o czym dyskutować.
Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, masz propozycję współpracy, napisz na: agnieszka.pohl@zakletypapier.pl 
Podziel się
FacebookTwitterGoogle+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>